x
Hesabım

Cigar Oasis Magna 3.0 Elektronik Puro Nemlendirici Cihaz Wifi(6000cig)

Ürün Kodu : 2942
28.800 TL
28.800 TL
Fiyat Alarmı
28.800 TL
28.800 TL

300 Litre – 1700 Litre arası puro kabinetleri için tasarlanmıştır.

Ölçüler: 33 x 16,5 x 15 cm

 Cigar Oasis MAGNA 3.0, büyük zırhlar ve vitrinler için nemi doğru bir şekilde kontrol eden elektronik bir puro nemlendiricidir. Üst kısımda elektronik ve alt kısımda damıtılmış su haznesi, damıtılmış su ile doldurup prize taktıktan sonra çalışmaya hazır olan bağımsız bir ünitedir.

 

Nem kontrolü fabrikada% 70 bağıl nemde ayarlanmıştır, ancak ihtiyaçlarınıza göre tamamen ayarlanabilir. Nem istenen seviyenin altına düştüğünde, kırmızı bir LED ışığı yanar ve nemi değiştirmek için kontrol üfleyicisi yanar. Bu, Cigar Oasis MAGNA 3.0'ın purolarınızı daima taze tutmasını sağlar. Cigar Oasis MAGNA 3.0, nemi doğru bir şekilde kontrol etmek ve görüntülemek için elektroniği kullanır. Geniş LCD uzaktan kumanda, nemi ayarlamak için yumuşak dokunmatik düğmelerle nem, sıcaklık ve akım ayar noktasını görüntüler. Altı metrelik bir uzatma kullanır ve humidorun herhangi bir yerine yerleştirilebilir. Nem iki saatten uzun bir süre boyunca ayarlanan noktanın altına düştüğünde, ekran düşük su olduğunu göstermek için yanıp söner. Cigar Oasis MAGNA 3.0 şimdi kullanıcıların bir aboneliğe sahip herhangi bir iOS veya Android akıllı cihazdan nemi uzaktan ayarlamasına ve izlemesine olanak tanıyan dahili bir Smart Humidor® Wi-Fi'ye sahip.

Cigar Oasis MAGNA 3.0, hem puro perakendecileri hem de puro meraklıları tarafından büyük dolap nemlendiricileri için en güvenilir nemlendirici olarak tanınmaktadır.

Özellikler:

Arkadan aydınlatmalı nem ve sıcaklık göstergeli geniş LCD ekran - YENİ

Uzaktan izleme ve kontrol için yerleşik Smart Humidor® (Wi-Fi) teknolojisi - YENİ (abonelik gerekir)

Soft-Touch düğme kontrolü - YENİ

Kolaylaştırılmış şerit kablo bağlantılı mikro USB bağlantısı - YENİ

Tamamen Sızdırmaz sistem sadece sensör talebi üzerine etkinleşir

Su seviyesini gözlemlemek için şeffaf taban

Tutarlı, bakım gerektirmeyen, uzun süreli nem kontrolü sağlar

Her puroya ulaşan nemi eşit şekilde dolaştırır - Puroları döndürmeye gerek yoktur

Nemi tercih edilen seviyeye ayarlayın

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.