x
Hesabım

Vaultek Lifepod X Mini Seyahat Humidoru Siyah

Ürün Kodu : VAU-MC-BK
8.960 TL
8.960 TL
Fiyat Alarmı
8.960 TL
8.960 TL

Vaultek Lifepod X Mini Seyahat Humidoru Siyah

Mikro Hava Koşullarına Dayanıklı Kilitli Kutu

Yerleşik kilit sistemine sahip sağlam taşınabilir koruma.  LifePod X  , gerektiğinde ek güvenlik için LifePod'u  hızlı bir şekilde korumanıza olanak tanıyan yerleşik bir kilide sahiptir  . Taşınabilir boyut, ortalama bir akıllı telefonu, nakit parayı, pasaportları, ilaçları ve diğer küçük eşyaları saklayabilir ve seyahat ederken veya hareket halindeyken uygun koruma sağlar. Sırt çantalarında, araçlarda, valizlerde saklayın veya birlikte verilen karabinayla istediğiniz yere takın.

 

Çıkarılabilir İç Tepsi  ekstra bir depolama katmanı sağlar ve (2) kayışla birlikte daha küçük eşyaları sabitlemek ve düzenlemek için bir dizi yuvaya sahiptir.

 

Yerleşik Kilit Sistemi,  Vaultek'in hassas bir şekilde tasarlanmış güvenli teknolojisini ve darbeye dayanıklı mandal tasarımını içerir. Benzersiz arkadan aydınlatmalı LED kapasitif tuş takımı, kilitleme sırasında kilitleme işlemi için hızlı basma özelliğine ve kilidi açmak için 4-8 haneli ana koda sahiptir.

Performans İçin Tasarlandı  Gelişmiş metal olmayan T3 Polimer™ yapısı, üstün dayanıklılıkla hafif olacak şekilde tasarlanmıştır ve en dayanıklı kilitli kutu olmak üzere düşme testlerine tabi tutulmuştur.

 

Yan Sıkıştırma Mandalı,  iç kısmı çevresel faktörlerden yalıtmak için bir iç lastik contayla birleşir.  LifePod X  hava geçirmez, suya dayanıklıdır, toza dayanıklıdır ve suda yüzer. 

 Normal kullanımda bir yıla kadar pil ömrüne sahip (1) AA pil  (dahil değildir)  ile çalışır. LifePod'lar pil olmadan da kullanılabilir ve yine de suya dayanıklı bir kılıf olarak işlev görebilir. Ön lastik anahtar deliği kapağı, seyahat sırasında pilin bitmesi durumunda üniteye güç sağlamak için gizli bir mikro USB bağlantı noktasını gizler.


Birlikte Verilen Aksesuarlar:  Çıkarılabilir iç tepsi + (2) askılar, 24" çelik güvenlik kablosu, LifePod X adaptörlü karabina  , iç kapak düzenleyici ve köpük astar. 

Genel
Pil Dahil HAYIR
Pil ömrü 1 Yıla Kadar
Pil Türü (1) AA pil
Entegre Mikro USB Bağlantı Noktası Evet, pilin bitmesi durumunda yedek güç sağlar
Klavye Dokunmatik Etkinleştirilmiş Arkadan Aydınlatmalı LED Kapasitif Tuş Takımı (4-8 haneli kod)
TSA Yönergelerini karşılar Evet
Güvenlik kilidi Hassas tasarlanmış güvenli teknoloji ve darbeye dayanıklı mandal tasarımı
Hava Koşullarına Dayanıklı Mühür Yan sıkıştırma mandalı sızdırmazlık sağlar
Yapı Gelişmiş metal olmayan T3 Polimer™
Dış Ürün Ölçüleri 8,125” U x 5,5” G x 1,9” Y
İç Ürün Ölçüleri 7,625” U x 3,5” G x 1,375” Y

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.